OGŁOSZENIE O PRACĘ – pracownik gospodarczy

Świebodzin, 30/06/2021 r.

Rozpoczęcie pracy: 01/08/2021 .

Miejsce pracy: Stacja Terenowa Klubu Przyrodników w Owczarach

Zakres obowiązków:

Praca polegać będzie na pomocy w obsłudze gospodarstwa rolnego Klubu Przyrodników w Owczarach w tym w szczególności:

  • koszenie łąk i torfowisk w woj. lubuskim i zachodniopomorskim (dojazd wraz z pracodawcą, nocleg zapewniony) – koszenie za pomocą kos spalinowych, kosiarek samobieżnych lub małym ciągnikiem typu sadowniczego z kosiarką tylną,
  • zbiór skoszonej biomasy – częściowo ręcznie, częściowo za pomocą prasy belującej
  • transport do i rozładunek w Stacji Terenowej, obsługa procesu utylizacji biomasy
  • bieżąca pomoc w gospodarstwie, w tym związana z obsługą stada owiec (250 sztuk), w sezonie wypas,
  • pomoc w obsłudze szkółki drzew owocowych oraz ogrodu

W sezonie wegetacyjnym praca także w nadgodzinach. Po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach Stacji Terenowej. Dopuszcza się możliwość zatrudnienia obcokrajowca pod warunkiem znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć do pracy,
  • umiejętność obsługi maszyn i narzędzi rolniczych,
  • umiejętność dokonywania drobnych napraw sprzętu mechanicznego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym
  • uprawnienia do prowadzenia ciągnika rolniczego

Co oferujemy:

  • pracę w ciekawej tematyce związanej z ochroną przyrody w zespole pasjonatów i osób z dużym zaangażowaniem w swoją pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie pracowników,
  • ruchome godziny pracy uzależnione od indywidualnego wyboru pracownika (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach od 7 do 10),
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • wynagrodzenie od 3300 zł brutto

Swoje oferty prosimy składać pocztą elektroniczną na adres: m.makowska.kp[at]gmail.com.

Pytania proszę kierować na powyższy adres e-mail lub pod numer telefonu: 508422776.