OGŁOSZENIE O PRACĘ – asystent/ka kierownika projektu

Świebodzin, 07/07/2021 r.

Klub Przyrodników – pozarządowa organizacja ekologiczna poszukuje osoby na stanowisko: samodzielny specjalista (asystent/ka kierownika projektu).

Rozpoczęcie pracy: od września/października 2021.

Miejsce pracy: biuro Zarządu Klubu Przyrodników w Świebodzinie/możliwa praca w pełni zdalna

Zakres obowiązków:

Wsparcie kierownika projektu w realizacji zadań zaplanowanych w projekcie

  • Koordynacja prac zespołów w różnych państwach
  • Koordynacja prac realizowanych w Polsce
  • Wsparcie pracownika bezpośrednio odpowiedzialnego za realizacje zadań na terenie Polski
  • Prace administracyjno – zarządcze: ogłaszanie przetargów, opracowywanie dokumentacji przetargowej w tym umów, nadzór nad ich realizacją, monitoring kosztów i ich kwalifikowalności
  • Bieżące wsparcie w realizacji
  • Samodzielna realizacja części zadań

Niezbędne kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu administracji, zarządzania, ochrony środowiska etc.;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędne!)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • wysoka samodyscyplina

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość specyfiki funkcjonowania organizacji pozarządowych i przepisów z tym związanych;
  • znajomość specyfiki realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE, w tym LIFE
  • doświadczenie w pracy w szeroko pojętej administracji

Co oferujemy:

  • pracę w ciekawej tematyce związanej z ochroną przyrody w zespole pasjonatów i osób z dużym zaangażowaniem w swoją pracę;
  • doświadczenie pracy w międzynarodowym zespole
  • przyjazną i luźną atmosferę pracy oraz wsparcie pracowników,
  • ruchome godziny pracy uzależnione od indywidualnego wyboru pracownika,
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w pełnym trybie zdalnym lub stacjonarnym dla chętnych

Swoje oferty prosimy składać pocztą elektroniczną na adres: m.makowska.kp[at]gmail.com.

Pytania proszę kierować na powyższy adres e-mail lub pod numer telefonu: 508422776.