Klub Przyrodników ogłasza konkurs ofert na zagospodarowanie, dzierżawę lub rozbiórkę będących naszą własnością budynków po Spółdzielni Produkcyjnej w Rybocicach, ok. 10 km na południe od Słubic. Kompleks sklada sie z dwóch odległych od siebie o ok. 40 m budynkow - owczarni oraz hali o  powierzchni użytkowej około 300 m2 każdy, zadaszonych, w średnim stanie technicznym (na załączonych zdjęciach). 
Oczekujemy ofert wstępnych zawierających rodzaj propozycji (proponowana działalność, zasady dzierżawy, sprzedaż, rozbiórka itd.) z podaniem proponowanej wstępnie ceny. Nie dopuszczamy prowadzenia działalności szkodliwej lub mogącej mieć szkodliwy wpływ na środowisko i uciążliwej dla otoczenia.
Ofert w formie pisemnej, dostarczonej do Biura Zarządu Klubu w Świebodzinie (ul. 1 Maja 22, 66-200 Świebodzin) oczekujemy do dnia 5 lutego, godz. 15.00.
Oferentów, ktorzy przedstawią interesujące dla nas propozycje zaprosimy do rozmow indywidualnych.
Budynki można oglądac po uprzednim uzgodnieniu z Biurem Zarządu Klubu w Świebodzinie (0683828236, Andrzej Jermaczek).
Jesteśmy takze zainteresowani wstępną ofertą rozbiórki ruin dwóch budynkow gospodarczych (owczarni) po dawnym PGR w Owczarach, gmina Górzyca. Można je oglądać po uprzednim uzgodnieniu ze Stacją Terenową Klubu Przyrodników w Owczarach (0957591220 - Ewa Drewniak).


 
 {moscomment}