06.05.2010r.


Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr2 - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik PDF)
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia - ZMIANA TREŚCI - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik PDF)


04.05.2010r.


Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr1 - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik PDF)


30.04.2010r.


Ogłoszenie o przetargu - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik PDF)
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik PDF)
Załącznik 1 - Plan Ochrony Rezerwatu "Czarne Bagno" - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik ZIP)
Załącznik 2 - Plan Ochrony Rezerwatu "Łebskie Bagno" - Usunięcie drzew, podrostów i nalotów wierzchowiny torfowiska, w rezerwatach przyrody Czarne Bagno i Łebskie Bagno w nadleśnictwie Lębork w województwie pomorskim. (Plik ZIP)